Aydınlıkevler Halı Yıkama

Aydınlıkevler Halı Yıkama
Son yıllarda çoğalan halı yıkama firmaları arasında Aydınlıkevler halı yıkama firmamız en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.
Güvenin çok önemli olduğu günümüzde kaliteden ve güvenden taviz vermeden firmamız en doğru şekilde hizmetlerini en kısa süre içinde vermektedir. Profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik makineler ile halılarınız firmamız tarafından tertemiz yapılmaktadır.
Sağlıklı Halı Yıkama Hizmetleri
Aydınlıkevler halı yıkama firması olarak uzun yıllar sektörde hizmet veren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her zaman yenilikçi fikirleri ile lider konumda olmaktadır. Halılar evlerde gün boyu pek çok kez üzerinde dolaşılan ve çevrede bulunan tüm kirleri üzerinde toplayan eşyaların başında gelmektedir. Her evin vazgeçilmez eşyası olan halıların temizliği için kesinlikle yıkanması gerekir.
Çünkü halı üzerinde buluna toz ve kirler zaman içinde hav diplerine inmektedir. Burada bulunan kirler bakteri oluşumuna neden olmakta ve zaman geçtikçe bakteriler çoğalmaktadır. Bakterilerin yok edilmesi için mutlaka halıların tertemiz bir şekilde yıkanması gerekir. Bu neden ile kesinlikle uzman ve güvenilir kişilerden yardım alınması gerekir. Halı yıkama işlemleri için her zaman kalitenin ve güvenin tek adresi olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmektir.
Hali Yıkama Hizmetlerinde Profesyonellik
Her zaman kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren Aydınlıkevler halı yıkama firması olarak her konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Halılarınızın yıkanması gerektiği zaman firmamız ile irtibata geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizlerin isteği üzerine işinde uzman olan genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz en kısa süre içinde adresinize gelerek halılarınızı almaktadır Halılar ilk olarak fabrikaya getirilerek yıkama işlemleri için hazırlanmaktadır. Yüksek kalite ve son derece güven için hizmet veren firmamızdan aldığınız tüm hizmetler sonrasında kesinlikle memnun kalacaksınız.
Kaliteli Halı Yıkama İşlemleri
Günümüzde her geçen gün çok daha fazla halı yıkama firmaları açılmakta olup hepsinin gerekli olan titizliği ve kaliteyi gösterdiği söylenemez. Uzun yıllar sektörde halı yıkama hizmetlerinde bulunan firmamız her zaman güvenilir olduğunu kaliteli hizmetleri ile kanıtlamıştır. Halılarınızın ter temiz olması için bir takım aşamalardan geçmesi gerekir. Bunlar;
1 – Halıların türlerine ayrılması ve özelliklerine göre özel yıkama yöntemleri uygulanmaktadır. Her halının özelliğine göre makine ve temizlik ürünleri tercih edilmektedir.
2 – Halılar ardından toz alma odalarına alınarak burada tek tek özel vakumlu makineler ile tozları alınmaktadır. Bunun amacı halı içinde bulunan tozların su ile buluştuğunda çamurlaşma olmasını engellemektir.
3 – Aydınlıkevler halı yıkama işlemleri konusunda firmamız her zaman büyük titizlikle davranmaktadır. Halılar yıkama odasına alınarak profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik makineler ve sağlık bakımından zararı olmayan temizlik malzemeleri ile yıkama işlemlerini yapmaktadır.
4 – Durulama işlemi sırasında halılar bol sularla durulanır ve son kontrolleri yapılır. Bu sayede leke kalmış ise tekrar yıkama işlemi yapılmaktadır.
5 – Kurutma yapmak için kurutma odalarında güneş görmeden tek tek serilerek kurtulmaya bırakılmaktadır. Böylece güneş yüzünden renklerinin solmasına engel olunmaktadır.
6 – Kuruyan halılar parfümlenir ve özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek size teslim etmek için adresinize getirilir.
Halı Yıkama Fiyatları
7 gün 24 saat boyunca ulaşmanızın mümkün olduğu firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız. Aydınlıkevler halı yıkama fiyatları bütçeleri zorlamayan çok uygun rakamlarda olmaktadır. Fiyatlar genellikle halıların türlerine, büyüklük ölçülerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Kaliteli hizmetleri ucuza almak için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.
Aydınlıkevler Halı Yıkama Facebook SayfasıAydınlıkevler Halı Yıkama Twitter SayfasıAydınlıkevler Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK